[]

yatak odam neden cok tozlaniyor

merhaba!

yeni evim anacaddeye bakiyor ama buna ragmen salonda tv haric gozle gorulur toz neredeyse hic ama hic olmuyor. (beyaz mobilya da var) ama yatak odamda 1 hafta toz almayim, parmak parmak toz birikiyor resmen komidin, sifonyer ve masanin ustunde, yani oyle boyle degil. yatak bazasinin kenarlarinda filan da asiri birikiyor ve yildim.

iki odada da yun hali var, hani yun hali desem neyse.

bunun sebebi nedir, cozumu var mi? yildim vallahi.

 
Muhtemelen hepsi tozlanıyor ama yatak odasındaki eşyalar daha koyu renk olduğu için toz kendini daha net gösteriyor. Bu nedenle artık siyah parke satmıyorlar. Fellik fellik siyah ya da çok koyu renk parke aramıştım, o zaman söylemişlerdi.


  • kayranin kedisi  (09.02.18 13:05:24) 
evdeki hava akımı bir şekilde yatak odasında sonlanıyor görünüyor. tozlar için son durak yatak odası belli ki.


  • lazpalle  (09.02.18 13:08:07) 
yatak odasında soyunuyorsanız kıyafetlerden de dökülüyordur..


  • bcdhms  (09.02.18 13:21:54) 
Toz büyük oranda dışarıdan geliyordur. Tozu filtreleyen bir havalandırma sistemi kurup, pencereleri kapatırsanız durum nispeten düzelecektir.

Yine de toz bu, bir yerden girer.
  • idexo  (09.02.18 13:35:26) 
yatak odasında soyunmayın. balkonda soyunun böylece toz evinize girmeden havaya karışacaktır.


  • hep mutlu olmak istedim  (09.02.18 13:44:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.