[]

Arabaların ön yan camlarının üzerine takılan iğrenç plastik siyah şey

Bu nedir arkadaş ya? 5 bin tllik arabadan 300 bin tllik arabaya kadar hepsinde aynı iğrenç plastik, aynı saçma görünüm. Bu nedir? Bi insan neden bunu arabasına taktırır?
 
Ruzgarlik diye biliyorum


  • Take it away honey  (09.02.18 11:00:40) 
Arabamda yok ama çok işe yaradığını biliyorum, yolda giderken camı üstten 2-3 parmak kadar açabiliyorsunuz. Yağmurdur rüzgardır girip rahatsız etmiyor ama çok güzel hava sirkülasyonu yapıyor.


  • John Bloor  (09.02.18 11:00:43) 
Cam aralığında araç havalansın ama rüzgar uğultusu yapmasın diye takılıyor. Genelde taksiciler takıyor, lüks bir araçta görmedim hiç.


  • crown  (09.02.18 11:01:26) 
aracın içinde sigara içmeyenler için gereksiz.

havalandırma istiyorsan araba sıcak soğuk üfürüyor zaten. ya da dışarıdan hava almak istersem camı açar kolumu da dışarı sarkıtırım mis gibi hava alabilirim.

ama kış günü arabanın içinde sigara içen adama havalandırma, klima falan fayda etmiyor. canı da açamıyor. iki parmak açınca da yağmur çamur bi tarafa, fufufufufuu diye ses yapıyor.
  • kibritsuyu  (09.02.18 11:22:17 ~ 11:22:31) 
klima olmayan arabalarda uzun yolda çok işe yarardı. camı tam açamayacağın için bu şekilde hava alırdın.


  • helenart  (09.02.18 13:17:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.