[]

Yaz tatili icin

Yazin yurtdisinda nereye gitmeli? Cok sicak-soguk olmasin. Cok pahali da olmasin. Tayfuna sele yangina yakalanmayalim. Esli gidilecek. Sure 1 hafta 10 gun olabilir ortalamada. Tarih/deniz/kultur turizmi bir arada olabilir de olmayabilir de. Gece hayati kafasi yok.
Tesekkurler 
bu şartların hepsi birden nasıl olur bilemedim ama japonya tatili özellikle eş/sevgili kişisi ile çok güzel oluyor. - avrupadan sıkıldıysanız. bi kere aşırı güvenli bir yer sabaha kadar sokaklarda tek başına bir kadın olarak bile dolaşabilirsiniz. .ulaşım çok rahat konforlu her sokağa metro var. doğa tarih kültür olağanüstü bambaşka bir kültür mutalaka görmeye değer. yazın hava biraz nemli oluyor ama gezmeye çok da engel bir durum yok. ama pahalı ve doğal afet olmama garantisi yok tabi:)


  • iwillsee  (09.02.18 10:48:42 ~ 10:49:52) 
fas (daglik kesimleri, meknes gibi)
tunus (sahil ve daglik kesimleri)
ozbekistan (vizeler de kalkmis ve Semerkant'a doğrudan uçuş baslamisken, kirgizistan ile beraber değerlendirilebilir)
  • for the record  (09.02.18 11:01:29) 
Kotor ve Hırvatistan'ı (Hvar) çok methediyordu arkadaşlarım, araba kiralayıp farklı yerleri gezmişlerdi.


  • kaset  (09.02.18 11:04:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.