[]

Alt-üst soy doğum yeri bölümünde yazan "AÇIK" kısmı

İlk sıralar full bulgaristan razgrad ama birkaç tane sonrasında 1800 sonları doğan birkaç aile üyesinin doğum yeri bilgisinde bu bilgi mevcut. Böyle bir yer varsa bulamadım ve sistemde olmadığı için mi AÇIK yazıyor anlayamadım?
 
biz neden giremiyoruz ya?


  • mikahakkinen  (09.02.18 08:00:19) 
doğum yeri bilinmeyen ve doğduğu yerin bir adı olmayana yazılıyor.


  • helenart  (09.02.18 10:04:24) 
ben dünden beri uğraştım açılmıyor. şimdi bakımda diye hiç açılmıyor, dün bekleyin diyordu.


  • for day to break  (09.02.18 10:26:08) 
Sözlükte biri yazmıştı 10dk bekledikten sonra sayfayı yenileyince çıktı bende. Gece 3 falandı


  • iscanthere  (09.02.18 13:28:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.