[]

soy bilgisini sorgulayabilen var mı?

www.turkiye.gov.tr

ekran görüntüsü alabilen var mı?


 
Hala bekliyorum. Gizli ırkçı çıktım.


  • dissendium  (08.02.18 22:34:47) 
ben öğlen saatlerinde ilk çıktığı anlarda aldım. ekran görüntüsü değil pdf döküman oluyor.


  • tabudeviren  (08.02.18 22:39:12) 
ilk çıktığı anda daha başlıkta 5-10 girdi varken almıştım pek beklemeden.


  • catch the arrow  (08.02.18 22:44:59) 
saatlerdir deniyorum. önce sıradasın bekle dedi, 2 saat kadar bekledim gitti sayfa.
şimdi de teknik aksaklık var diyor.

  • brakgn  (08.02.18 22:48:56) 
bu vesileyle bir soru sorayım. öğlen telefondan pdfi açabildim ama bir yere kaydetmemişken, doğru düzgün de bakmamışken tarayıcıyı (safari) kapatmış bulundum. o pdf uçtu mu şimdi, bir yerde bulamıyorum?

telefon iphone.
  • sir gawain  (08.02.18 22:53:08) 
bakamadım. maalesef.
umarım sistemi kaldırmamışlardır. üzülürüm.

  • thomson'un uzumlu keki  (08.02.18 22:56:18) 
Buna benzer bir duyuru açılmıştı, oraya yazdığımı buraya da yazayım. Başlıkta daha birkaç entry varken girmiştim ben de. @tabudeviren'in de dediği gibi, ekran görüntüsü alınacak bir şey değil çünkü birkaç sayfalık PDF dosyası olarak gösteriliyor sonuç. "Belge oluştur" diyip indirince hepsi görünüyor. Bende 3 sayfalık bir belge çıktı. Sorgulayan kişi en son birey olarak ele alınarak taa en başa kadar gidiyor liste. Bende 1824'e kadar gitti. Samsunluyuz, o tarihten bu yana hiçbir yerden gelmemiş, ilçe bile değiştirmemişiz. Sadece bir-iki kuşak köy değişmiş, o kadar. Yaklaşık 200 yıldır Samsunlu çıktık. Bu kadar istikrarlı ve Samsunlu olmak çok mutlu etti beni. Çünkü Türklük <3


  • m e b  (08.02.18 23:52:58) 
ben de sorayim o zaman, ana ve baba tarafindan göcmenlik var, 1940 larda türkiyeye gelmisler. ondan önceki nüfus kayitlari yurtdisinda. bu durumda nereye kadar gidiyor bu soy agaci?


  • eriksatie  (09.02.18 00:36:35) 
kisi basi gunde 1 belge olusturabilirsiniz diye kota koymuslar :D

belge olusturamiyoruz
  • kuehles blondes  (09.02.18 01:04:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.