[]

iPhone Jet Black arka kısımda oluşan izler

Merhaba,
iphone jet black telefonumda arkada izler oluştu. Ama cepte ya da masaya koyarken filan oluşan kullanıma bağlı çiziklerden bahsetmiyorum. Zaten kılıfla kullanıyorum, ama kılıfın içinde kalan kısımlarda su lekesi gibi leke oluştu. Sanırım uzun süre kılıfla kullanınca oluşan birşey.
Foto ekledim, bilgisayarın kamerasıyla pek belli olmuyor ama. Temsili foto da ekledim. Benmki bu temsili kadar yoğun değil ama bu tip lekelenme.
normal kuru bezle ve alkollu bezle silince geçmiyor. Bunları temizlemenin bir yöntemi var mıdır?
Teşekkürler.

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.