[]

Bana noliy

Dün akşam 6dan beri sanki 1 saniyeliğine vücudumdaki kan oranı %50 artıyor gibi basınç hissi yaşıyorum (özellikle kafada hissediyorum) bu dakikada 20 defa filan oluyor.

Dün gece kustum ve hastaneye gittim EKG çekildi kan tahlilleri yapıldı her şey normal ancak geçmiyor. Tansiyon gece 100-60 dı ancak bugün normal seviyede seyrediyor ara sıra nabız yükseliyor sadece (+100 seviyesine).


 
Hayatınızda stresin yoğun olarak arttığı bir dönemde misiniz?


  • saygilarefendim  (08.02.18 01:00:50) 
panik atak benzeri bir şey ??


  • westblack  (08.02.18 01:04:31) 
beyin mr ı çekildi mi?


  • silver apple  (08.02.18 01:11:23) 
Beyinle ilgili bir şey yapılmadı. Sigaradan kaynaklı değildir heralde ?


  • sumuklurakun  (08.02.18 01:17:17) 
Biz bir şey bulamadık muhtemelen şu şu olabilir, diye bir hekim de mi önermediler? ben olsam başka bir hastanenin aciline giderdim.


  • silver apple  (08.02.18 01:24:33) 
Beyin mr i sart.duzenli tansiyon kontrolu de yapin


  • terastaki havlu  (08.02.18 10:08:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.