[]

Sevgiliye, sevgi duyduklarınıza hediyeleriniz bizden: www.SevgiliKitabi.com

Merhaba gurular,

2018'e gelene kadar ne çok anı biriktirdiniz kim bilir, biriktirirken duyuru’da bizlerle paylaştınız arada.

Biriktirdiğiniz anılardan sevgilinize hediye, ailenize sürpriz ya da dostlarınıza jest yapmak isterseniz bizim ürünlerimizi de inceleyin mutlaka! yabancı değiliz bu arada, biz de yazarız burada :)

Kadıköy’de kişiye özel baskı ürünleri yapmaktayız:
-foto kitap
-karikatürlü sevgili kitabı
-isme özel çocuk kitabı
-foto baskı
-foto tablo
-masa takvimi
-duvar takvimi
-yapıştırmalı fotoğraf albümü
-davetiye
-tişört
-mini foto kitap
-pola foto kitap ürünlerimizden bazıları...

Ve duyuruculara özel %20 indirimimiz de var! Bu gönderinin altına yorum yazar ya da bize mesaj atarsanız hemen kodumuzu paylaşabiliriz isteyenlerle :)

Web sitemizden alışveriş yaparken kodunuzu kullanabilirsiniz: www.sevgilikitabi.com

Kadıköy’deki yeni mağazamıza da kahveye gelin, her zaman bekleriz…:)

Du-yu-ru-luuuur!

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.