[]

(Acil) Mail'in Gidip Gitmediğini Anlama

Neredeyse hayat memat meselesi.
Bir adrese mail göndermem gerekti. Geri döndü "böyle bir adres yok" diye.

Tekrar deneyince o uyarı gelmedi ama gitti mi emin değilim. Nasıl anlayabilirim?
İlk gönderdiğim adresi whatsapp'tan kopyalamıştım, başında boşluk vardı sanki, o yüzden olmamış olabilir mi?
İkinci gönderdiğim aynı adresi ise kendim yazıp kopyaladım.

Bilgisayara ulaşma şansım yok, telefondayım.

Ne oldu, ne bitti, nasıl anlayabilirim?

Teşekkür ederim.

 
kendin yazdığının doğru olduğuna emin misin? başka bişey yazıp yazmadığını kontrol et iyice. bazen bakar kör oluyor insan.

onun dışında
www.emaildogrulama.com
şuradan doğrulayabilirsin.

ikinci gönderdiğin mail adresini doğru yazdıysan ve yukarıdaki linkten(başka linkler de var) doğrulayabilirsen gittiğini varsayabilirsin. yanlış olsaydı illaki hata maili dönerdi sana.
  • elorelia  (06.02.18 16:24:08) 
Gönderilen adres oydu hocam, ilkinde kopyaladım olmadı. İkincisinde ben baka baka yazıp kopyaladım, oldu.


  • mor bembombom  (06.02.18 16:32:04) 
einstein was here'lık bir cevap geliyor. gönderilen postalar kutusunda görünmüyor mu gönderdiğiniz mail ? Yani posta adresine ulaşabiliyor musunuz ? gönderilmişse oraya atması lazım zannı içindeyim.

eğer ulaşamıyorsanız ve içiniz de rahat etmiyorsa, kullanıcı adı şifre ile bilgisayar başında olan bizlerden birisi de kontrol edebilir/ edebiliriz.(eğer içinde nükleer füzelerin kodları varsa satadabiliriz tabi, risk hep bunlar.)


bir de whatsapp'dan irtibat kurduğunuz kişiye de üslubunca sorabilir/sordurabilirsiniz.
  • mete kudur  (06.02.18 17:02:04) 
Mailimden baktırdım hocam, teşekkür ederim.
Gönderilen kutusunda giden ve geri dönen de gözüküyor, o yüzden emin olamadım zaten.

  • mor bembombom  (06.02.18 20:11:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.