[]

Çapa çocuk yoğun bakım malzeme ihtiyacı

Merhaba, bir arkadaşım ücretsiz olarak çapa çocuk yoğun bakım ünitesini yeniliyor. Bayağı yol aldılar. Ancak alınması gereken medikal dolap malzemeleri kalmış. Valilik izni olmadığından para toplanamıyor ancak malzeme tedarik etmek isteyen olursa, birkaç kişinin birleşip malzeme tedarik etmesi ve Çapaya teslim etmesi memnuniyetle karşılanıyor.
Dolapların her birinin ortalama fiyatı 3000 tl civarındaymış. Malzeme konusunda yardımcı olmak isteyen olursa özelden malzeme listesini paylaşabilirim. (Gönderdikleri specte marka olduğu için aleni paylaşamıyorum. Aynı özelliklerde başka ürün alınabileceğini de söylediler)
Biz şahsen bir kaç arkadaş birleşip ortak malzeme katkısında bulunacağız.


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.