[]

Sinüzit mi

Bu hafta doktora gidemeyeceğim ama cok hastayım. Özellikle başım çok ağrıyor, içten tüm kafamı kaplayan basınçlı bir ağrı,diş etlerim burnumun içi sancıyor. Bademciklerim yok. Nefes almakta zorlanıyorum. İki gün önce buzlu içecekler içince oldu bu ondan önce de suratım ağrıyordu hafiften. Azcık da burnum akıyor. Sizce bu yüksek ihtimalle sinüzit mi? Aferin sinüs içsem geçer mi? Ne yapayım?
 
valla aferin sinüs bence bir ilaç diil, adeta bir iksir. muhtemelen yakın zamanda artık karaciğerim mi olur böbreim mi olur elime verecek ama olsun..

günlerce süren sinüzit ağrılarımı şak diye geçirmez mi ya <3 ama uyutuyo çok fena biliyosundur zaten

sinüzit diilse bile geçirir bence. sonuçta uyuşturucu gibi bişi
  • üğpoıuy  (05.02.18 21:37:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.