[]

bu site üç kagitci mi sizce?

www.thesimpsonstr.com
 
fiyat ve kargo ve güvenlik bölümlerine göz gezdirdim. baska bir yerden (c)alinip türkceye (otomatik) cevrildigi cok belli. benim icin güvenli bir yer degil kesinlikle.


  • pilav  (05.02.18 18:09:17 ~ 18:09:53) 
fiyatlar pahalı site de berbat.


  • tragedystreets  (05.02.18 18:11:14) 
bu site üç kağıtçı bile değil o derece kötü bir site.

yeni hesab oluştur yazıyor asdfghjklkl
  • nrmnm  (05.02.18 18:15:27) 
ssl sertifikası yok, direkt kolpa


  • hlt1985  (05.02.18 18:24:25) 
lütfen efendim.


  • blue eyes white dragon  (05.02.18 19:19:14) 
iletişim kısmında ne bir adres, ne bir telefon numarası var. bunlar güven vermeyen hareketler. düzgün bir "Bize Ulaşın" yazmaması ise ayrı onu.


  • late viper  (05.02.18 21:28:48 ~ 21:30:12) 
Üç kağıtçı olmasa, tamamen iyi niyetle temiz iş yapmaya çalışan dürüst bir esnaf olsa bile sitenin durumundan kabiliyet tahmini yapıp, bedava kargoyla kürdan bile sipariş etmezdim böyle bir siteden.

Peki neden bu site? Eğer aradığınız bir ürünü burada bulduysanız yahut bir ürünü görüp çok beğendiyseniz, fotoğrafı kaydedip, google görsellerde (görselle aramada) aratıp, eli ayağı düzgün, güvenilir bir sitede bulmanız mümkün.

Not: linki görünce "action figure" vb ürünler satan bir site olduğunu düşünen yalnız ben miyim?
  • lazor  (06.02.18 03:42:29 ~ 03:43:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.