[]

ereksiyon problemi

merhabalar, şu ara yaşadığım bazı duygusal problemlerden dolayı farklı insanlarla olan cinsel yakınlaşmalarımda sertleşme problemi yaşıyorum.
zamanla kafayı toparladıkça çözülecektir muhtemelen ama bana biraz daha kısa vadeli bi destek/çözüm lazım. ilaç, gıda desteği vb.
ne önerirsiniz?


 
buzzer 48 hours mu ne vardı siyah kutusu var o işini görür kısa vadede


  • biravekahve  (03.02.18 20:49:29) 
Dedigin gibi duygusal donemden cikinca sorunun duzelmesi dusuk ihtimal. Hayatinda spor olmayan alkol sigara tukeneten her 25 yas ustu erkegin basina gelebilecek bir durum. He bunlar yoksa ama uzun sureli stres varsa hayatinda sebebi bu da olabilir
Kisa sureli destek, uzun donemde sikinti yaratir ama illa lazim diyorsa viagra derdinin ilaci

  • pacevilleli  (03.02.18 21:05:35) 
İlaç kullanmadım hiç ama sert sevişmek ereksiyonun daha güçlü ve uzun olmasına oldukça yardımcı olur


  • Delay Fuze  (04.02.18 00:42:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.