[]

Bel agrisi

Selam dun baya belim agriyodu, voltarenle bile gecmemisti. Yaki yapistirmistim, onla hafifledi baya.

Ama biraz evvel cok kotu oksurdum ve belim su anda dunku agridan daha kotu. Saga sola donemiyorum, one arkaya yana egilemiyorum, oksuremiyorum da. Yururken cok hafif adimlae atmama ragmen asiri aciyor. Ayaktayken de aciyor.

Napicam ben? Yaki hala duruyor da bir etkisi yok yani.

 
Fitik olabilir mi acaba :/ cok gecmis olsun


  • c1b2k3  (03.02.18 15:44:49) 
Merhaba. Gecmis olsun. Cok benzer agrilar cektigim bir surec sonrasinda iki tane bel fitigimin oldugunu ogrenmistim. Bana tavsiye edilen sirt ustu yatmak, basimin altina yastik koymamak, artik sirt ustu yatmaktan yoruldugumda yan tarafima donup bacaklarimin arasina minik bir yastik koyarak yatmak idi. Doktor "gun 24 saat ve sen 25 saat yatacaksin" demisti. Bu surecte agri kesici, kas gevsetici ve odem icin de kortizon ignesi yapildi. Yaklasik iki haftalik bir dinlenme ile kendime gelebildim. Sonrasinda daha dikkatli hareket etmeye basladim, yuzmeye agirlik verdim, spor yaparken kendime uygun hareketleri sectim ve dort yildir sadece iki uc kere enjeksiyon gerektiren agrilarim oldu. Haftasonu icin size onerim ilik bir dus sonrasinda sicak su torbasini bel bolgesine koyarak dinlenmeniz olur. Pazartesi agriniz devam ediyorsa -ki bence etmiyorsa da- doktorunuza giderek durumu anlatirsiniz, sizi en iyi sekilde yonlendirir. Tekrar gecmis olsun.


  • lamira  (03.02.18 18:16:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.