çocuğu neye götürelim (sinema - ankara)

akşam çocuğu sinemaya götürelim dedik. kendisi 6 yaşında ve 3 numara astigmat olduğu için gözlük kullanıyor.

bu çocuğu ÜÇ BOYUTLU, 3D, TİRİDİ FALAN OLMAYAN, ŞU ANASINI SEVDİĞİMİN ÜÇ BOYUT GÖZLÜĞÜNÜ TAKIP BAŞ AĞRITMAYAN, el kadar bebenin fındık kadar burnuna üst üste iki gözlük takmak zorunda olmadığımız hangi filme götürebiliriz amk?

coco mu ne varmış, ne kadar baktıysam hepsi 3d. arif'e mi götüreyim küçücük çocuğu, enes bilmemnezkine mi götüreyim ne yapayım lan?

3d olmayan OLMAYAN OLMAYAAAAAAANNNNNN çizgi film yok mu amk şehrinde acaba? coco'dan da vazgeçtim. eğlenceli çizgi film olsun yeter.

ankara olduğu için direk bir öneri veremeyeceğim ama bizim buralarda ilçe belediyelerinin kültür merkezlerinde daha önce vizyona girip kalkmış filmlerin gösterimleri oluyor ücretsiz veya sembolik fiyatlara. onlarda 3d istesen de yok zaten. haftasonları da genelde çocuklar için çizgi film falan oluyor. onlara bir bakabilirsiniz.

bir de cinemaximum falan değil de ucuz yollu sinemalar oluyor mahalle aralarında falan ufak tefek. onlarda da 3d olduğunu sanmıyorum. hiç çizgi film, animasyon falan oynadığını görmedim gerçi ama bir soruşturun belki denk gelir.
  • nrmnm  (03.02.18 14:36:16 ~ 14:36:41)
Büyülü fenerde 3 boyut olmayabilir, bahçelievlerdeki daha güzel. Bir de coco vizyona girdiği hafta taurus avmde hem 3 boyutlu hem de 3 boyutsuz olarak 2 salonda oynuyordu. Oraya da bakabilirsiniz.

  • legolasin son oku  (03.02.18 14:38:48)
mümkünse leyla gencer sahnesindeki cocuk operasina goturun. bir suru tiyatro var, onlarri deneyin. avmlerde 3d olmayan cocyk filmleri oluyor.

  • babilbaligi  (03.02.18 15:24:36)
büyülü fener'de coco var, o da 3d anasını satayım ya. metropol'e baktım, orada hiç çizgi film yok.

ankara'da da bildiğim avn dışında bulunan başka sinema yok. sincan'da, etimesgut'ta falan varsa bilemem, bi çizgi film için de ta oralara gidemem zaten.

çocuk operası iyi fikir ama sinema gibi seans seans değil ki, yarın 13:00'te var. o saatte basketbola gidiyor. istediğimiz saatte gidebileceğimiz bir şey değil ki opera. yoksa ona da götürmek isterim. altı üstü bu akşam üstü 6-7 gibi çıkaralım sinemaya götürelim dedik çocuğu.

ben yine internetten indirip evde izleteyim bari.
  • kibritsuyu  (03.02.18 15:49:30 ~ 15:52:35)
Coco'nun 2 d olduğu sinemalar Ankara'da.

Ankara Bilkent Prestige 17.30

Ankara Forum Cinema Pink 18.30

Ankara Göksu Sinemax 18.30

Ankara Optimum Avşar 18.30

Seansları yazdım ama lokasyon uygun mu bilmiyorum, Ankara'yı pek bilmiyorum.
  • hair freak  (03.02.18 17:45:16 ~ 17:46:32)
Evet bilkent dışındakiler çok uzak, o yüzden oralara bakmadım. Bilkent iyiymiş aslında ama bugün kaçtı artık. Yarın götürelim olmazsa.

  • kibritsuyu  (03.02.18 19:07:26)