[]

şu müzik aletinin (?) adı nedir?

müzik aleti sayılıyor mu bilmiyorum ama şu abinin başında durduğu şeye ne deniyor?

prntscr.com

var ya böyle yuvarlak, kare şeklinde tuşları olan şey? ne o? bi de onunla nasıl müzik yapılıyo, fonksiyonu nedir? elektronik voink voinkler için kullanıldığını biliyorum ama ne adı, ne işlevi hakkında bilgim var. nasıl bi şey bu? synthesizer dicem ama o daha başka bi şeydi sanki?

 
(bkz: launchpad) mi acaba?


  • veritaslibertas  (02.02.18 15:22:09 ~ 15:22:38) 
www.google.com.tr

bu mu? resimdeki şey buna benziyor.
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (02.02.18 15:25:15 ~ 15:25:55) 
native instruments maschine www.native-instruments.com

ekrandaki de onun yazılımıdır büyük ihtimalle.
  • soso  (02.02.18 15:58:35 ~ 16:03:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.