[]

Yazarlık şifremi ve mailimi hatırlamıyorum.

Yazarım ve şifrem ve mail adresi hakkında bir fikrim yok giriş yapamıyorum ne yapmalıyım? Masaüstü bilgisayarımda giriş yapılı halde ama şu an açamıyorum açtığım anda ulaşabilir miyim acaba eğer açarsam farklı bir modem bağlantısıyla giricem belki sıfırlanır diye korkuyorum. Chrome.
 
Kaç tane e-posta adresiniz var ki? Kullandığınız e-posta adreslerine giriş yapabiliyorsanız e-postalar arasında "Ekşi Sözlük" adını aratın. Belki çıkar hangi e-posta ile kaydolduğunuz. Sonra da şifrenizi değiştirirsiniz Ekşi Sözlük'ten.


  • m e b  (01.02.18 23:13:06) 
Tabii, bunlara gerek kalmadan Chrome üzerinden "kayıtlı şifreler" kısmına da bir bakın. Belki kaydetmişsinizdir farkında olmadan.


  • m e b  (01.02.18 23:14:35) 
Google hesabindan otomatik olarak girebiliyorsan meb in dedigi gibi chrome ayarlarindan smart lock ta tum kayitli sifreler tutuluyor oradan ogrenebilirsin.


  • sarkgarb  (02.02.18 19:22:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.