[]

video-film-fotoğraf için ekip

sektörde çalışsın-çalışmasın; proje üretimi-senaryo yazımı konusunda çok eksik olduğumuzdan toplanıp çalışmalar hazırlayıp çekimlerini yapabileceğimiz kısaca proje üretebileceğimiz hevesli,meraklı,istekli olan kişilerle bir ekip oluşturabiliriz. (kısa film, belgesel vs..)

yanlız! ekipman ile havalarda dolaşıp hatun ayarlama meraklısı olmayan,yalan söylemeyen dürüst kişilerin yer aldığı bir grup olmalı.(çok yıldık çooook.) yeter ki işini sevecek ve ekibi için bişeyler üretip zaman ayıracak insanlar olsun.

ha unutmadan; şehir Ankara.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.