[]

Zerrin Özer - Sevgiler

Merhabalar.

Zerrin Özer'in Sevgiler albümünün plağını bulabileceğim bir yer var mıdır? İnternete baktım pek bir şey bulamadım. İstanbul'daki bildiğiniz, meşhur plakçıların adlarını vs söyler misiniz?


 
Pazarları Bomonti Antika Pazarı'nda görmüşlüğüm var


  • lcha  (31.01.18 11:57:37) 
fiyati sacma sapan artti o plagin. kac liraya kadar bakiyorsunuz siz?


  • brkylmz  (31.01.18 13:17:04) 
Ben de internetten baktım evet fiyatları bayağı uçmuş. 350lerde falan gördüm de. Taş çatlasın 200 civarı diyelim yani.


  • sulidin  (31.01.18 16:35:02) 
Yani o fiyattan fazlasini da vermeyin zaten hocam.(temizse o da)

Ha benim kafamdaki sinir o plak icin 100-125
  • brkylmz  (02.02.18 15:10:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.