[]

bana bu tarz şarkılar önerebilir misiniz?

ilk 30 saniyeyi dinlemeniz yeterli,

www.youtube.com

nasıl ifade edeceğimi bilemedim. belki çok spesifik, belki fazla belirsiz. böyle elektronikli, "voink voink"li ama nasıl desem hafif bi' karanlık tarafı olan... mesela gece 10'da metrobüste eve dönerken kafayı cama yaslayıp şehri izleyerek, bi' yandan depresyona girip bi' yandan mutlu olup rahatlayarak dinlemelik.

"ne diyosun amk" derseniz şunu dinleyince aklınıza ne geldiyse, nasıl hissettiyseniz, aynı şeyleri hissettiren şarkıları atıverin.

tikler geç ve hatta yarın sabah gelebilir ama vereceğim. şarkıların da hepsi dinlenecek, söz.

 
  • vonkhar  (30.01.18 22:38:09) 
  • tabudeviren  (30.01.18 22:45:51) 
open.spotify.com

albüm linkini atmışım, düzenledim. her şarkısını tavsiye ederim gerçi ama ideal world karanlık modda birazcık daha.
  • thomaswantsmore  (30.01.18 22:54:01 ~ 22:57:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.