[]

La casa de papel

internette hep 13 bölüm yüklenmiş, imdb toplamda 15 bölüm gösteriyor, dizibox 2. sezon olarak ekstra 6 bölüm yüklemiş? olay nedir tam olarak bilen anlatabilir mi?
 
karma sana netflix al diyor.


  • binder dandet  (30.01.18 20:37:13 ~ 20:37:30) 
Netflix de 13 bölüm. O yüzden ben de internetten devam ediyorum şuanda.


  • akatreil  (30.01.18 20:58:49) 
@akatreil 13 ilk sezon 6 ikinci sezon ancak imdb neden göstermiyor ikinci sezonu onu anlamadım, kafam ondan karıştı. imdb'de 15 bölüm tek sezon olarak gözükmekte.


  • kant floyd  (30.01.18 21:51:13) 
netflix ispanya çekti sanırım bunu 2 sezon olarak 16 bölüm üzerinden ama netflix usa kırparak flan 1 sezon yayınladı.diğer sezonu netflix seneye yayınlayacak ama bölümleri internete düştü biraz uğraşırsanız bulursunuz 2.sezonu.


  • valkin rockefeller  (30.01.18 22:32:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.