[]

İstanbul Anadolu Yakası Kutu Oyunları Akşamları (Her Salı)

www.facebook.com

Merhabalar;

İstanbul kutu oyunu severler grubu olarak salı akşamları Kadıköy Goblin Cafe'de kutu oyunu akşamları yapıyoruz. Kutu oyunu denince insanların aklına monopoly/risk/tabu felan geliyor ama bizim elimizde çok daha eğlenceli ve farklı zevk ve deneyimlere hitap eden oyunlar var.

Ekşi duyuruda yeni ortamlara girememek, arkadaş edinememek ve hobi sahibi olmamak ile ilgili yakınan çok sayıda insan olduğundan bu etkinliği tanıtmak istedim. Hobi grubumuz oldukça dost canlısı ve eğlenceli insanlardan oluşuyor.

Bunun dışında çarşambaları Beylikdüzünde, perşembeleri ise Beşiktaşta etkinliklerimiz de var. Onlar için grubumuza üye olabilir veya bana özelden sorabilirsiniz.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.