[]

Ekşi Bilim WhatsApp grubu

3 yıldır var olan grubumuzun verimli kalması adına konusunda uzman, konuşkan, aktif ve katılımcı bilim insanı, akademisyen, uzman insanları bilgilerimizi paylaşmak adına aramıza bekliyoruz.

Genel sohbet konularımız; Güncel bilimsel araştırmalar, evrim, biyoloji, filoloji, tarih, tıp, fizik, astronomi, psikoloji, matematik, robitik vs.gibi
Bir konuda uzmanlığınız olması ve konulara katılım sağlamak önemli efenm, aşırı büyümemek adına her konudan genellikle birkaç kişi alıyoruz.

isim / nick / uzmanlık ve ilgi alanlarınızı telefon numaranızla birlikte mesaj atmanız ve
ışınla beni Scotty! demeniz gerekmektedir.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.