Beylikduzu'ne nasil gideyim?

Soru baslikta. Saat 5 gibi, Levent'ten cikicam. Sizce araba mi, metrobus mu?
Hangisi daha az eziyetli?

git-gelse metrobüs
git-kal-gelse metrobüs
git-gece gelse araba
  • dedim dedim de kime dedim  (26.01.18 15:02:49)
vizen multi değilse kapıda sorun çıkartabiliyorlar, ohal'de böyleymiş, onu baştan belirteyim.
yerinde olsam pegasus tercih ederdim ama illa seçeneklerden biriyse metrobüs. zincirlikuyu'da boş denk getirip en azından oturarak ilerlersin, araba ile daha hızlı gidemeyeceksin muhtemelen, pek bi avantajı da kalmıyor. tabii dönüşü de düşünmek lazım, kaç gibi dönersen artık...

  • Bruce  (26.01.18 15:02:56)
tem'den arabayla

  • MandMs  (26.01.18 15:04:29)
Herhalde 9 gibi donerim. Cuma trafigi biraz korkutuyor, trafikte oyle bekler miyim diyorum.

Vizem multi, ordan Yunan'a mi gecsem :)))

Su an durum 2-2 ama metrobus daha baskin gibi
  • mor oje  (26.01.18 15:10:19)
gittiğin yer metrobüs durağına(toplu taşımaya) yakınsa metrobüs. aksi durumda tomofil, oralar daha da soğuk oluyor, bu havada yürünmez.

  • late viper  (26.01.18 15:18:30)
saat çok riskli, 2 saatte gidersin anca, metrobüse binme becerin varsa onu kullan derim.

edit: herkes tem'den git demiş ama saat 7-8 gibi tem gişeler fecaat oluyor, accaip bir trafik var. eğer gece 11-12 gibi ya da yarın dönmeyi düşünüyorsan tamam araba mantıklı ama diğer türlü mantığı yok 2 saat sürer zaten beylikdüzü
  • hosein  (26.01.18 15:22:35 ~ 16:07:25)
saat 5 te arabayla çıkarsanız hem tem hem e5 beylikdüzü yönü kilit. en iyisi metrobüs. onu da saat 4 veya buçuk gibi binin ki yer bulasınız. beylikdüzüne gelince de taksiye atlayın.

edit: veya scotty. çünkü hava buz gibi buz
  • charlotte blanc  (26.01.18 15:48:47 ~ 15:53:25)
levent'ten zincirlikuyu ordan da metrobus.

eger gece doneceksen, 45 dakikada metrobusle gitmektense 1,5 saate arabayla git (tem'den). gece donuste bu sureyi telafi edersin.
  • brkylmz  (26.01.18 15:56:41)