[]

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni. Sinema Öğrencisinin Yarım Kalan Filmi için

Önümüzdeki hafta sonu (3-4 Şubat) ve sonraki hafta sonu (10-11 şubat) için

Sony a7s2 kamera
Tripod
70-200 mm zoom lens f 2.8
24-70 mm lens f 2.8
50 mm lens
Ronin / zhyiyun (gibi stabilizer cihazlardan biri.)

Aynı bölümde okuduğum öğrenci bir arkadaşımın bu ekipmanlara ihtiyacı var ve parasının çoğunu bu film için harcadı.

Işıklarımız mışıklarımız hep tamam. Paramız kalmadığı için de bu kamera, cihaz ve lenslerle başladığımız filmi tamamlayamıyoruz. Filmi bitirebilmemiz için de yine bu ekipmanlar gerekiyor. Bunlardan tamamı ya da bazılarına sahip olup da yardımcı olabilecek kişilere buradan sesleniyorum Eyy Ekşi Sözlük! Ehümm... Bi buldurabıliyor muyuz? Arkadaş müşkül durumda.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.