[]

İtü Yuksek Lisans referans mektubu

Arkadaslar merhaba,

Yarin mekatronik yl mulakatim var ve referans mektubum hala yok. Cunku mulakati kacirdigimi sanip yazdirmamistim ama bugun baktim ki mulakat tarihleri ertelenmis. Bugun apar topar ciktilari aldim ve arge direktorumuze kostum. Cok isim var, sen yaz ben imzalarim dedi ama yetismedi. Simdi ne yazayim ben bu mektuba? Yarin sabah imzalatip oradan mulakata gececegim. Hadi bir el atin lutfen:) ben doldururum diyene dosyayi mail atabilirim :)))

Ekte ornek mektubun ekran goruntuleri mevcut. Doldurmaniz gereken kisimlari oradan gorebilirsiniz:)

Beni tanimadan nasil dolduracaginizi soracaksiniz tabii, basarili bir arkadasiniza yaziyormus gibi yazabilirsiniz. Sevgiler:)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.