[]

Dorock xl konser

Merhaba rockseverler

Akşam Dorock kadıköy'de Kadıköy Sound varmış. Can Gox vs.

Ben bir keresinde Dorock'a gittiğimde konser vardı ama konser alanının hemen arkasındaki masalı bölümde oturup içeceğimizi içip konseri dinleyebilmiştik.
Ayakta dikilip konser izlemek istemiyorum. Sizce bilet almadan iki kişi gitsek yine o şekilde izleyebilir miyiz sıkıntı cıkarırlar mı?

Dorock müdavimleri bilir belki dedim genel işleyiş nasıldır.

 
konser arkasındaki masalı bölümde yemek yiyip içkini içebilirsin. orası konser alanına dahil değil. tabi rezervasyon yaptır öncesinde.


  • hep mutlu olmak istedim  (18.01.18 14:14:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.