kadın arkadaşa hediye

son zamanlarda görüşmediğimiz fakat eskiden yakın olduğumuz bir kadın arkadaşımın doğum günü için hediye alacağım.

eskiden kitap alırdım fakat değişiklik yapmak istiyorum. önerilerinize açığım. önceki duyurulara baktım fakat daha spesifik olarak giyim-kuşam seçeneği aklımda ama açıkçası kadın giyimi hakkında pek fikrim yok her kadının beğenileceğini düşündüğünüz atkı vs gibi daha ufak şeyleri alabilirim direkt link atabilirsiniz, çok güzel olur ya da giyimden başka öneriniz varsa da önerilerinizi dinleyebilirim özellikle kadın duyuruculardan yardım bekliyorum teşekkür ederim şimdiden sabah tikleri vereceğim.

edit: evet giyim diye başlayıp bardak aldım herkese teşekkürler

e kitap al bence. duyuru kadınları demişsin ama 50 kişi gelsin 50side birbirinin giydiği şeyleri beğenmez, herkesin tarzı zevki farklı.

yani çok zor bir yerden sordun.

o yüzden e kitap.

ikinci seçenek, kozmetik, parfüm olur, yüz temizleme, bilmem ne setleri olur.

garantiden git sen, boşver giysi miysi.
  • Photographer  (16.01.18 07:22:08 ~ 07:31:51)
kalem al. kutusu falan olsun.

  • koseli cember  (16.01.18 08:41:03)
Nokta atışı önereceğim: www.hobikutu.com

  • aslinda sana ne  (16.01.18 09:03:54)
Yakindan tanidigin birinin sevdigi yazari, filmleri, vb seyleri biliyorsaniz, bu yonde bir hediye alabilirsiniz.

  • rn  (16.01.18 12:35:58)
Oysho'da indirim var bu aralar. Çok güzel pijama takımları, sabahlıklar, ev çorapları falan var. Bütçe ne kadar bilmiyorum ama mağazada her şey o kadar güzel ve çeşit çok ki illa ki bir şey bulursunuz.

  • ms brownstone  (16.01.18 13:33:59)
Öneriler icin teşekkürler ben bir oysho'ya bakayım :/

  • biravekahve  (16.01.18 13:50:36)