[]

İlan Verip, İlana Binaen Yazılan Mesaja Cevap Vermeyen İnsanlar

Böyle tiplerle karşılaşınca ne yapıyorsunuz?
 
şükrediyorum.

demek ki daha bu durumda mesaja yanıt vermiyorsa, olası bir problemde hiç oralı olmayacak ve sinir stres sahibi olacağım.
  • killerbee  (13.01.18 15:13:53 ~ 15:14:06) 
Değişiyor. Ben de yapıyorum arada. Duruma bağlı yani. Mesela 2 liradan bir şey koymuşum abi 1250 olur mu diyo. Benim bu adama olmaz dememe gerek var mı?


  • Giovanni Pipitto  (13.01.18 15:34:26) 
nezaketsiz olduklarını düşünüyorum. nezaketen, olumsuz da olsa bir yanıt yazılmalı diye düşünüyorum.


  • haykorsamdunyaya  (13.01.18 16:04:19) 
Bir sürü insanla uğraşmıştır.
Hepsine tek tek detaylı bilgi vermiş, sordukları abuk subuk soruları yanıtlamış, çeşitli karşı tekliflerini dinlemiştir. Hepsi aynı şeyleri sorup, "Tamam yarın alıyorum, haber bekleyin." deyip bir daha mesaj yazmamıştır.

  • elf of darkness  (13.01.18 16:27:49 ~ 16:28:58) 
Bazısı da satmaya niyeti olmadığı halde ilan veriyor. Olabilir böyle şeyler.


  • chavezding  (13.01.18 16:32:57) 
mesajda ne sorduğunla alakalı olarak cevap vermeyen kişi hakkında yorum yapabilirim. ilanda pazarlık payı yoktur yazan adama abi şu kadar olur mu diye mesaj atılıyorsa cevap vermemesi normal.


  • pamuk helvalar cebe  (13.01.18 16:42:09) 
Durumu netlestirmek adina,

Spotify aile hesabima ortak ariyorum diye acilan bir ilana, merhaba ben ilgileniyorum diye cevap yazmissin mesela. ama cevap yok. ilginc yani.

ya aradigin seyi gercekten aramiyorsun ya da ortagini bulmussun. her iki durumda da nezaketen donus yapmak normal olan diye dusunuyorum.

Sahibinden vb. yerlerdeki oluculere gercekten yapacak sey yok, gormezden gelip engellemek en iyisi sanirim.
  • battal gemalmaz  (13.01.18 16:53:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.