bim

Bim'den hazır patates kızartması alıyor musunuz. Evde yaptığımdan daha pıratik oluyor. Acaba sağlıksız mı. Bundan sonra bimden almayı düşünüyorum

Tabii sağlıksız da evde yaptığından çok da sağlıksız değildir, çünkü o da sağlıksız.

  • i was made for you  (11.01.18 20:23:15)
çok sağlıklı.

  • mahone  (11.01.18 20:24:26)
3 4 sene önce alıyordum, o zamanlar güzeldi, sonra bi daha aldım pişirdim
o kadar leş bir koku geldi ki yiyemeden attım, daha da almadım.

adamlar palmiye yağında mı kızartmış ne yapmışsa artık.

kızartmalar zaten sağlıksız, hazır patates kızartması üstelik bimden iyice sağlıksız.
  • killerbee  (11.01.18 20:26:44)
Bir kere aldık. Kötü kokuyordu.

  • dissendium  (11.01.18 20:27:46)
galiba fiyatı uygun olduğu için superfresh gibi markalara kıyaslıyorsun sağlıklı mı diye çünkü aynı ağırlıkta satılan poşette dondurulmuş patatesin neredeyse yarı yarıya fiyat farkı var, superfresh 7-8 iken bim/a101 patatesi 3 küsür

bimdekini bilmiyorum fakat a101 den aldığımı kızartırken superfresh'e göre tuhaf bir kokusu oluyor kızartırken, bunu neye yormalıyız bilmiyorum muhtemelen katkı maddesindendir, artık almıyorum
  • freebird5406_2  (11.01.18 20:28:56 ~ 20:55:06)
aldiginiz sey patates degil polimerik kimyasal madde mudde.

  • tiarwain  (11.01.18 20:39:05)
Ben de alıyordum bi ara ama migrostan falan da alıyordum. Çok pratik.

  • [GODDARD]  (11.01.18 20:48:35)
Kesinlikle çok pratik, ben süperfresh alıyorum. Ama sağlıksız olduğunun farkındayım :(

  • turuncu tonlarda  (11.01.18 20:52:39)
eğer çok seviyorsan eve bir fritöz al. en azından daha az sağlıksız olur. katkı maddesi kokusu olmaz, daha lezzetli olur.

  • maden suyu  (11.01.18 21:10:19)
okuyanda bunların hepsi fit hepsi saglıklı pırlanta gibi çocuklar diyecek.

şüşko olma hakkı engellenemez!
  • binder dandet  (11.01.18 21:40:07)
Sağlıksız biliyorum ama alıyorum çok nadir yemek yoksa yapıyorum.

  • mslny  (11.01.18 21:44:13)
sağlıksız. zaten normalde de şeker içerdiğinden çok yenmesi tavsiye edilmiyor bir de yağda kızardığını düşünürsek hazır olmayanı bile çok yararlı bulmuyorum.

  • powerpufgirl  (11.01.18 22:06:46)