[]

Bu bahtsız çocuğa yuva bulalım mı?

Kendisi hayatımda gördüğüm en zayıf köpek. Tahminimizce klasik, dövüştürülme, dayak yeme, sokağa atılma üçlüsüne maruz kalmış bir boxer. O kadar masum ve uysal ki. Tuvalet eğitimi var, havlama huyu hiç ama hiç yok, 3-4 yaşlarında erkek. Lütfen tanıdıklarınıza da duyurun, iyi bir yuva bulalım bu çocuğa.
Eskişehir'deyiz, eğer anlaşırsak Bursa ve İstanbul'a da getirebiliriz. Mesajla ulaşabilirsiniz. 
çok sevindim:)


  • ladyinblack  (15.01.18 23:45:40) 
Fotoda sayılan kemiklerini gördüğümde o kadar üzülmüştüm ki, her duyuruya girdiğimde bakıyordum acaba bir haber var mı diye, nasıl sevindim anlatamam. keşke yuva olan iyi insan 1-2 ay sonra bu yaralı çocuğun düzenli yemek ve ilgi şefkatle toparlamış mutlu halini çekip gönderse de bu foto hafızamızdan güzellikle silinse. Özellikle Yuva arayan size ve yuva olan arkadaşa da teşekkür ederiz.


  • mslny  (16.01.18 00:39:46) 
Çok güzel bir yuvaya gitti, o kadar iştahlı ki şimdiden toparladı bile. Umarım bundan sonra çok mutlu olur:)


  • hipopotamus  (16.01.18 14:41:00) 
Ne yazık ki iki kez yuvanadığı yerden geri geldi, yalnız kalınca tuvalet problemi yaşıyor. Bahçeli bir eve gitmesi lazım:(


  • hipopotamus  (03.02.18 00:53:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.