[]

İş Seyahatinde Otelde Kalmamak

Merhabalar,

İşe başladıgım yaklaşık üç ay oldu. İş için şehirdışına gitme ihtimalim var. Masraflarımızı benim işverenim değil müşterimiz karşılıyor. Gideceğim şehirde çocukluk arkadaşım yaşıyor ben d eonunla vakit geçirmek istiyorum. Aga siz iyisi mi bana otel motel ayarlamayın, ben kalacam bi yerlerde desem nasıl algılanır? Yapılıyo mu böyle şeyler?


 
yapılıyor sıkıntı yok. ben ailemin olduğu şehre iş gezisine gittiğimde hep orada kaldım.


  • hosein  (10.01.18 09:57:48) 
Öyle yapman adamların işine bile gelebilir. Gönül rahatlığıyla yapabilirsin


  • tek basina kosan cilgin  (10.01.18 10:00:31) 
şirkete göre değişir.
bizim şirket otelde kalmazsan veya şirket aracı ile gitmezsen görevde seni sigortalamıyor.

  • cedex  (10.01.18 10:09:20) 
Şirket kurumsalsa sıkıntı olabilir aksi halde bişey olmaz.


  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (10.01.18 10:11:07) 
kurumsaldayım. Akrabanda arkadaşında kalırsan kaldığımız yer için otel ücretinden düşük bir miktarda para bile alabiliyoruz.


  • turkuaz  (10.01.18 10:19:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.