[]

Avukatlara bir sorum var

Bir avukatin (veya asistaninin) 3000 tl altindaki borc icin Facebook uzerinden hazce gelecegine dair mesaj gondermesi yasal midir? Facebook uzerinden iletilen herhangi bir mesaj yasal midir?
 
değildir.


  • Rudy Baylor  (04.01.18 12:41:04) 
3000 lira borç için haciz gelmiyor zaten. Önce tüketici hakem heyetine gitmek zorundalar. Ayrıca Facebook'tan mesaj özel hayatı ihlal oluyor.


  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (04.01.18 12:53:19) 
ben olsam kalinda94'ün dediği gibi şikayet ederdim. uğraşırdım onlarla..


  • silah taciri  (04.01.18 13:04:09) 
eğer avukat ise facebook üzerinden yapılan işlemlerin yasal olmadığını biliyordur. bence siz bir dolandırıcılık olayı ile karşılaşmış olabilirsiniz. bu ara baya moda avukatların adı ile dolandırma işi.


  • denklemci  (04.01.18 16:10:07) 
3000 tl borc icin islem yapilabilir. Eğer ki tuketici kanununa giren bir islem yapilmissa o zaman hakem heyetine gidiliyor. Yalan yanlis bilgi vermeyin buradan. Sitede herkes avukat olmus artik


  • boran79  (04.01.18 16:19:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.