[]

ikinci el ram alınır mı?

herhangi bir sakıncası var mı?
 
Gerekli testler yapıldıktan sonra sıkıntı gözükmüyorsa alınır neden alınmasın.


  • lana del rey  (04.01.18 02:15:45) 
alinir, ram'e kolay kolay bisey olmaz.


  • cooperr  (04.01.18 02:58:42) 
Bine yakın satmışımdır şimdiye kadar bir tanesi olumsuz bir şey söylemedi.


  • Giovanni Pipitto  (04.01.18 06:59:31) 
Hurdalıklardan, sokakta gezen el arabalı hurdacılardan, nemli kirli pislik içindeki pc kasalarından söktüğüm yıllanmış ramler bile genelde sağlam çıkar.

Rama kolay kolay bir şey olmaz, çalışıyorsa al.
  • John Bloor  (04.01.18 09:02:08) 
yazan olmamış ben yazayım: uyumluluk meselesine dikkat et.

çalışıyorsa alınır +1 orası ayrı.
  • baldan kaymak  (04.01.18 17:08:42) 
ram olabilecek en basit bilgisayar komponentlerinden biri. ya bozuktur hiç çalışmaz, ya da çalışır.

gerçi bunu diyen ben geçenlerde açıldıktan sonra anlamsız davranan bir bilgisayarla saatlerce uğraştım, nihayetinde ram arızalı çıktı.
  • icim urperiyor  (04.01.18 17:12:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.