[]

hobisi adam dövmek olan birkaç kişi çıkmaz mı duyurulardan

eksisozluk.com

arkadaşlar yazık herife ya. şöyle sağlam birkaç kişi gitseniz herif hayattan soğusa nasıl olur. inanın ankara'da olsam bir kişi ben olurdum.


 
Böyle adam(?)lar için şiddete evet.
Ankara'da olsam kesin yapardım o dediğini.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (04.01.18 01:39:38) 
bunlari yazmak cok dogru degil, muhtemelen...

ben not dusmek isterim: bu durumda cok kadin var. ayiplanacaklar diye suusp sorunlar cigirindan cikana kadar da bahisleri edilmiyor.
  • e haliyle  (04.01.18 02:39:56) 
Aynı duygulara sahibim ancak şöyle de bir gerçek var, o anne için işlemeyen adalet, bu şerefsiz adi herifi dövecek insanlar için kusursuzca işler.

Mesela ben. Bacaklarını kırasım var, yerinden kalkamasın istiyorum ama muhtemelen hayatım kayar bu adi herif yüzünden.

Sonra sözlükte başlığım açılır, ne olursa olsun şiddeti hak etmiyor diyenler gelir, sana mı kaldı ulan devletin polisi dururken diyenler gelir, hatta belki bu durumdan dogrudan etkilenen insanlar bile "biz bilmiyor muyduk dövdürmeyi, herkes kendi adaletini sağlarsa ne olacak bu işin sonu" derler.

Ama ne yalan söyleyeyim ben güvenilecek bir adalet görmüyorum bu ülkede. "Duyar kasmaya" gerek yok, artık kendi adaletini sağlamak zorunda insanlar.
  • md11  (04.01.18 04:01:32) 
olm sicilim temiz olmasa var ya


  • regardless of what they say  (04.01.18 04:08:06) 
Adam kefenimi giydim .uhanbeti yapiyo. Öldürsunler beni diyo. Belli kafa kırık. Ama Facebook hesaplarına ve mesajlara bakilirsa sevdiği tek şey torunu. Bence daha stratejik olarak torun üzerinden mesaj vermek etkili olabilir

Şerefsiz adi
  • üğpoıuy  (04.01.18 04:41:06) 
Keske hayat cizgi filmlerdeki gibi olsa diyorum.. Bi super kahramanimiz falan olsa.. Bu ulkede adaleti anca o saglar herhald


  • imelih  (04.01.18 04:47:10) 
Maalesef ki bu tür adaletin ve devletin yavaş olduğu durumlarda mafya dediğimiz oluşumlar bazen çare gibi gözükebiliyor.

Görüş, çevre, bölge olarak hangisine yakınsanız o taraftan yardım alınabilir. Sağ görüşlü ülkücü mafya da olur, bölgeye hakim sol görüşlü mafya da olur, silahlı bazı örgütlerle yakınlığı bilinen/tahmin edilen siyasi parti ilçe başkanlıklarına danışmak da olur.
  • John Bloor  (04.01.18 09:07:24) 
Bu adama bir şey yapmayan hukuk adam dövdüğünde aslan kesiliyor ama. Eniştem trafikte küfür eden adamı dövdü. Adam gitti darp raporu aldı 1 yıl mahkemesi sürdü. Sonuç 5 yıl içinde kimseye höt demeyecek ve 3000 şirada ceza kesildi. Öyle kolay olmuyor yani


  • kompisko  (04.01.18 10:35:34) 
@md11 +5545555855488256


  • Delay Fuze  (04.01.18 19:35:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.