Hiç aldatıldınız mı?

Nasıl karşıladınız/atlattınız?

Ben ölecek kadar çok seviyordum, öğrendim ve anında bitirdim. Yanan bir ateşin buz hissi vermesi gibi.

Ben de çok seviyordum. Daha ötesi gerçekten çok güveniyordum, aldatılma kavramına ihtimal bile vermiyodum. Ya ben çok körmüşüm ya da o çok iyi oyuncu. Sonra telefonda söyledi başkası var diye, çok zor zamanlar yaşadım, uzun süreler dipteydim,gerçekten travmatik durumdaydım. Çok zaman sonra beni değiştirdi bu olay. Yaşantım ve kişiliğim hayallerimin ötesinde evrildi. Çok zordu ama güzel de oldu. İlişkim sürse asla bu noktaya gelemezdim, o ilişkinin çapı buna müsade etmezdi ve beni engellediğinin farkında bile olmazdım.
Bende bıraktığı iz olarak hala ilişkilerimde biraz paranoyak etkiler yaratıyor. Ama üstesinden gelinemeyecek şey değil.

  • Nature Works  (04.01.18 01:41:22)
aldatıldım. zaten iki aylık bi ilişkiydi, ekşiden tanışmıştık. böyle başlarda çok iyi, tanıdıkça "bu adamda garip bi şeyler var" deyip geri çekildiğim biriydi. tabii, yanına gidip görmem gerekiyordu bunun için. gidip görüp emin oldum. tuhaf tuhaf hareketleri vardı, aşağılık kompleksi, beni aşağılamaya çalışmalar, kendisinin süper biri olduğunu iddia etmeler vs vs. sonra yanından gittim, konuşmalarımız azaldı, o sırada bi gözü dışarı fırlamış kedi bulmuştum sokaktan, onunla ilgileniyordum. kedi, ellerimde öldü, ona üzülüyordum. o sırada öğrendim bi de aldatılıyormuşum ahdhdhff. aldattığını anlatıp aldattığını kabul etmedi bi de. her insan gibi. üzüldüm. üzülmem bikaç gün sürdü ama. çünkü dediğim gibi, o aldatmasa bile bitecek bi şeydi kısa zaman sonra.

çok sevsem nolurdu bilmiyorum ya :D
  • nice tnetennba  (04.01.18 01:53:35)
Evet aldatildim, yani uzulmeyi bekliyodum hatta baya da bir bekledim ama uzulemedim:) Ciddiyim. Kisa bir sure sonra da omuzlarimdan yuk kalkmis gibi hissetmis rahatlamistim.

  • balpolen  (04.01.18 08:49:06)
bence insan kendisi hakkinda ogrenmesi icin firsat boyle hadiseler. basima gelmedi, ama etrafta gordugum kadariyla, hani gozu kor olmak degil de, bazen insanlar bazi isaretleri gormediklerinde boyle seyler oluyor. karsi tarafin iliskiye cok bagli olmadigi gibi, mesela... sonra da boyle seyler oluyor. gecer... hersey geciyor.

  • e haliyle  (04.01.18 09:09:14)
Aldatildim sanirim. Cunku benden ayrildiktan 5 ay sonra hayatimin en güzel 5 ayi gibisinden sevgilisi ile fotoğraf paylasmisti. Sehirler ve istekler dolayisiyla birlikteligimiz zor olduğundan aslinda zamanla yaptığini makul buldum. Simdi de evliler zaten.

  • i m sick tired  (04.01.18 09:14:32)
Biz zaten ayrılmıştık başka sebeplerden. Ayrıldıktan 1-2 ay sonra öğrendim. O saatte sonra yapılacak iki şey var ya tepkisiz kalırsın yoluna bakarsın bir süre sinirlenirsin sonra geçer. Diğeri de gidip saymak sövmek sonra pişman olmaktır.

Ben tepkisiz kalmayı tercih ettim iyi ki de öyle yapmışım bana yakışan buydu.
  • powerpufgirl  (04.01.18 10:36:55)
hayatıma giren her erkek aldattı beni .
hepsini de duyduğum anda terkettim. son 7 yıldır yalnızım ve rahatım.

  • devilone  (04.01.18 12:04:03)
muhtemelendir. ilk ilişkimden itibarendir. ilişki kendiliğinden bitti veya onlar bitirdiler.

  • rain when i die  (04.01.18 12:36:44)
aldatıldım.
bir defasında elimden geleni yaptım ve durum değişmedi.
ikincisinde de fiili bir şey olmadığını anladığım halde bir süre hiçbir şey yokmuş gibi davrandım, sonradan bu durumu anladığımı söyledim. konuşmalarımızın sonunda da hiç sorgulamadan inandım.
  • rakicandir  (04.01.18 14:45:00)
aldatılmama gibi bir durum yok. farkına varıp varmama gibi durumlar var sadece. siz farkına varmışsınız. şanslı hissedin kendinizi.

  • brakgn  (04.01.18 15:01:34)
Aldatıldım. Hepsi de ilişkiyi bitirmekle sonlandı. Yaşım daha ufakken çok üzülmüştüm. Kendimde eksik gedik aramıştım. Ama yine de çabuk atlatmıştım. Öfke, üzüntü hepsi karışmıştı. Şimdi büyüyünce (yaş 29) yine böyle bir durum olduğunda ayrılıyorum ama o kadar da dokunmuyor. Bunda sanırım şu aşağıdaki gibi videoların da katkısı var.

www.ted.com
  • anumegha  (04.01.18 20:32:44)
tabii ki aldatıldım ve aldatılmışımdır. hiçbiri pek de umrumda olmadı. yani ne yapayım camdan mı atayım kendimi beni sevmeyip başkasını tercih eden birileri için :) ne geri döndüm, ne geri dönmesini istedim. verebileceğim en iyi tepkiyi verdim her zaman.

  • vedderbaug  (05.01.18 09:55:39)