[]

Fizik Tedavi Süreci

Önce devlet hastahanesine gidip muayene oluyoruz.
Sonra reçeteyi alıp Fizik Tedavi Merkezlerini tek tek gezip ücret mi soruyoruz ?

Peki FTR Merkezi: "Ne kadar seans/ücret olacağını doktor söyleyebilir, doktora ilk muayeneniz de 100 tl" derlerse ne diyeceğiz?

Ne yapacağız?

 
"Ne kadar seans/ücret olacağını doktor söyleyebilir, doktora ilk muayeneniz de 100 tl" derlerse ne diyeceğiz?

peki diyeceğiz.
  • sutlu nescafe  (04.01.18 01:27:11) 
Gittiğiniz devlet hastanesinin fizik tedavi ünitesi var ise oraya yönlendirecektir doktor.

Ha ben özel kurumlara gitmek istiyorum diyorsaniz, ilgilendiğiniz kurumu arayıp muayene ve tedavi için ek ücret isteyip istemediğini öğrenebilirsiniz.

Geçmiş olsun
  • hakmut  (04.01.18 11:00:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.