[]

Şişli Bomonti Satılık Ev Eşyaları

Şişli Bomonti'deki 2+1 ev boşaltılacak olup, taşıma alan kişiye ait olmak üzere içindeki herşey satılık ya da veriliktir. İçindeki eşyalarla birlikte eve de talip olan çıkarsa devredilir. :)

içindekiler:
- 1 çift kişilik yatak + baza + başlık (3 yıl önce alındı)
(600 TL)
- Arçelik çamaşır mak. 6kg A++ (2 yıl önce alındı)
(400TL)
- Arçelik buzdolabı, çift kapılı, no-frost (1 yıl önce alındı)
(450TL)
- 1 tek kişilik yatak + baza (2 yıl önce alındı)
(250 TL)
- 1 çift kapılı, 1 tek kapılı, 1 kapısız giysi dolapları
(250 TL)
- 2 çalışma masası
(150TL)

- Halı,sehpa, yemek masası, sandalye vb...
- Fırın, tost mak, çeşitli mutfak eşyaları.

Hepsine ya da bazılarına talip olan kişiler buradan ulaşırlarsa fotoğraflarını yollayabilirim, ya da gelip görebilirler.

Not: Öğrenciye indirim yapılır.

sevgiler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.