[]

concerta ve supplement tüketimi ?

protein tozu, bcaa ve kreatin kullanmam lazım. biraz tereddüt ediyorum. bugüne kadar supplement kullanımında bi sıkıntı çıkmadı ama işte concerta da girdi işin içine. ne düşünüyorsunuz ? var mı benzer durumda olan ?
 
deneyimim yok ama protein tozuyla amfetaminin hic alakasi yok, birbirine herhangi bir etkilesimi olmaz. internette de baktim, yok diyor.


  • hophophoba  (03.01.18 18:37:24) 
açıkçası beni en çok korkutan kreatin. bu kısmı merak ediyorum


  • concretestep  (03.01.18 20:40:14) 
Kreatinin neyinden korkuyorsun kreatin de bildiğin aminoasit işte, diğerlerinden bir farkı yok. Günlük içtiğin su miktarına +1 litre ekle yeter.


  • angelus  (03.01.18 20:49:16) 
kreatinin etki ettigi bölgelerin proteinden farki yok. concerta'yla birlestiginde olabilecek en kötü sey carpinti ve mide bulantisi diye düsünüyorum. (concerta tek basina da bu yanetkilere yol acabilir) bence bir dene gör nasil hissediyosun, ölmezsin yani :) internette de genelde bisey olmaz diyolar kreatin icin de.


  • hophophoba  (03.01.18 20:49:47 ~ 20:50:04) 
bol bol su iç. Kreatin biraz böbrekleri yoruyor. Concerta'da böbrekleri mi karaciğeri mi daha çok etkiliyor bilmiyorum. NOX tarzı birşey kullansaydın çarpıntını artırabilirdi ama kreatinle sorun olacağını sanmıyorum.

PS: Doktor değilim
  • integral almayi bilmeyen muhendis  (03.01.18 20:53:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.