elektronik sigara kit onerisi

oncelikle gercekten sigarayi biraktiyriyor mu? sozlukte baktim millet hep "su kadar paket iciyordum sigarayi biraktim su kadar ay sonra e-sigarayi da biraktim." diyor ama.

bir de asil sorum hic anlamiyorum bu islerden ve internetten alacagim. bu sebeple bana guzel bir set onerir misiniz?

-oncelikli olarak kaliteli olsun, elimde patlamasin ve sigara bakimindan beni tatmin etsin, sigarayi aratmasin. bunu aldiktan sonra sigara icmeye devam edeceksem benim icin almanin hicbir manasi yok.

-ikincisi tabii ki f/p orani iyi olsun.

-guzel hafif esansli bir likit de guzel olur.

-arastirdigim kadariyla pil baya onemliymis pil de soyleyiverin. pil en azindan 1-2 gun gotursun beni.

-boyle haybangibi duman sov falan yapmasin. sigara kivaminda olsa yeterlidir. anladigim kadariyla iki icim sekli varmis. nargile ve sigara ben sigara modunda kullanmak istiyorum buna gore onerirsiniz. nargile gibi hic kullanmam ben onu.

likit de dahil internet ustunden alacagim. buradan alabilirsin gg, sahibinden gibi guvenilir hem de uygun dediginiz yer varsa oradan da alabilirim.

belki lazim olur diye soyluyorum gunde 1 paket sigara iciyorum.

bir de boyutlari hayvan gibi bir sey olmasin cebime atabileyim.

tesekkurler simdiden.

Pico başlangıç için iyidir. Dediklerinizin hepsini karşılar.

  • cok iyi yol  (03.01.18 17:39:31)
rx200s kullanıyorum 2 seneye yaklaştı. memnunum.

bu aletlerin pili çok çabuk bitiyor, o yüzden ben 3 pilli aldım, 3 pilli aldım ama bu sefer taşımak da dert oluyor diye gittim sonra tek pilli bir tane daha aldım.

en sonunda ikisini de masa çakmağı olarak kullanıyorum şu an.
  • killerbee  (03.01.18 17:44:57)
cevaplar icin tesekkurler, fakat ben hic anlamaidigimdan daha spesifik bilgiler cok daha fazla yardimci olacaktir. model bilgisi vs.

  • seksli harf  (03.01.18 17:46:17)
bu iş o kadar karışıkki, sen bu aleti şu an eline alsan, muhtelemen yanlış kullanacaksın.

o yüzden bu işi iyice bir öğrenmen, okuman lazım.

gerçekten mesela titanium telli coiller falan yanlış kullanıldığında çok zararlı.

böyle bin tane detay var, esigara forumlarına gir ya da youtube dan bu işi iyice öğren sonra alırsın.

watt, amper, ohm, coil, yok claptonu, yok bilmemnesi, pili, likiti, likin içindeki aroması, vg si pg si bin tane mevzu var yani.
  • killerbee  (03.01.18 17:49:52 ~ 17:50:44)
Sigara icimi kullanacagin icin sana tek pilli mod cok rahat yeter 2 pil bir de sarj cihazi aldin mi pilsiz kalmazsin.

Bu olaya ilk sigara icimi ile girmek cidden zor onu belirteyim bastan. Tabii turkiye'de zor baska ulkede olsan farkli olurdu durum ama burada arz oldukca sinirli.

Sigaranin yerini asla tutmaz oyle bi beklentin olmasin sen 70lik irade gostereceksin kalan 30luk kisim icin sana destek olacak bir alet bu. Daha ziyade elinin bos durmamasini ve agzindan duman cikartmani sagliyor yuksek nikotin bile kullansan sigara gibi emilmiyor nikotin vucudunda o yuzden de o keyfi alamiyorsun ama dedigim gibi 1 2 hafta idare edersen bu aletin katkisi gittikcr artar. 70 iraden 30 aletin yardimi dengesi 40 irade 60 alet olur.

Bilemiyorum anlatabildim mi mobilim daha detayli yazarim sonra.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.01.18 17:56:33)
direnc/guc/akim/gerilim degerleri gibi elektriksel konulari meslegim sebebiyle biliyorum.

kendim likiti kendim yapacagimi sanmiyorum.

bir de baslangic seviyesinde oldugumdan titanyum tel kullanirsam soyle tat alirim gibi seylerim olmaz diye tahmin ediyorum.

sadece guvenli/kaliteli/fiyatina gore uygun/sigara yerine kullanabilecegim bi alet istiyorum. sonra merak falan olursa dediginiz gibi detaylara ihtiyacim olur diye dusunuyorum.

belirli periyodlarla telin pamugun degisitirlmesi gerekiyor onu biliyorum onlari zaten hallederim.

@proletarier aller lander vereinigt euc anlatabildiniz. :) cok ahim sahim para tutmuyorsa 100-300 arasi saglam kaliteli bana yetecek bir sey alabileceksem denemeye deger benim gorusum.
  • seksli harf  (03.01.18 17:58:21 ~ 18:00:04)
iqos'u araştır.

  • mysql34  (03.01.18 18:00:07)