[]

vize isleri... ne kadar da alirim?

Merhaba,

Oncelikle Avusturya'dan vs. schengen almaya kalksak ne kadar suruyor?

Bir de Romanya ya da Bulgaristan'a kendi vizeleri ile de gidiliyor sanirim? Oralardan ne kadarda alinir vize? Schengen uzun surecekse, onlardan alip bu seferlik birine gitsek de olur diye dusundum.

Cok tesekkurler

 
Randevuyu alip gittikten sonra 1 hafta-10 gun suruyor cikmasi. Ama zaten tavsiye edilen her zaman ucus tarihinizden 1 ay once filan basvurmaniz.

Schengen alip romanya-bulgaristandan birine gitmek daha mantikli bence.
  • kuehles blondes  (03.01.18 12:43:54) 
schengen alip romanya/bulgaristan +1


  • eksimtrak  (03.01.18 14:16:41) 
Ama iste Ocak sonu falan gibi seyahat. Iptal etmistik plani farkli sebeplerden ama simdi gidebilme ihtimalimiz oldu son dakikada.

O sebeple acaba schengen uzun surecekse direkt atiyorum Romen vizesi almak daha mi kisadir diye soruyorum bir de.
  • siradan bir adam  (03.01.18 14:19:54) 
en zor ve en kısa avusturya veriyor. gereksiz kasıyorlar.


  • mikahakkinen  (03.01.18 14:53:12) 
En zor avusturya vermiyor. Belgelerin olduktan sonra cek ve macar gibi aptal saptal otelden islak imzali kagit filan istemiyolar.
Bu haftaya filan randevu bulursaniz ya da gelecek hafta basina, yetisme ihtimali var.

  • kuehles blondes  (03.01.18 20:54:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.