[]

Cam tavan ve cinsiyet algılarıyla ilgili ankete

Anket işlerinin iç bayıcı olabildiğini biliyorum ama doktora öğrencisi yaa..hocanın 'bir haftada 150 kişi daha bul' emri sonucu ben de duyuru tayfası el atar dedim arkadaşa.

docs.google.com

Şimdiden teşekkürler

 
Bazı promptlar kafa karıştırıcı geldi bana. Benim fikrimi mi soruyorsunuz, günümüzde durumun nasıl olduğunu mu ondan emin olamadım. :/ Yani durumun mecburiyetten mi öyle olduğunu yoksa genel olarak eğilimin o yönde mi olduğunu belirtememek rahatsız edici geldi. Örneğin 27. soru.


  • sopiro  (03.01.18 11:44:00) 
Gonderildi! Kontrol sorulari inanilmaz zor olmus, dikkat testine donusmus bir anlamda. Keske olumsuz MA'lari buyuk harfle yazsaydin.

Ben ideal olan yaniti vermeye calistim ama elbette gunumuzde beyni yikanmis egitimli ya da egitimsiz kadinlar kendilerini aciz goruyor. Bu dusunceleri ne yazik ki mevcut ama dogrulari yansitmiyor.
  • Traveller  (03.01.18 11:45:10 ~ 11:46:18) 
27 neyi soruyor? bir gözlem yapılmış da bunu mu doğruluyor?
37 iş kanuna aykırı haraket edilmesini destekleyen bir ifade.

birde bilmiyorum diye bişi olması lazım sanki seçeneklerde, kimi sorular direk kadın dümnyasına ait sorular olmuş bir erkek olarak o kadar iç içe değilim ben o dünya ile dolayısı ile ne bileyim.
  • selam  (03.01.18 12:48:43) 
27 aynı konumda erkek çalşan veya kadın çalışan olmasına göre görev tanımında farklılık olup olmadığını soruyor.


  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (03.01.18 13:08:10 ~ 13:08:38) 
27.soruyu arkadaşa sordum, şunu anlamaya çalışıyormuş bu soruyla;

siz kendi çalışma yaşamınızda tanık olduklarınız ışığında bu konuda ne düşünüyorsunuz? tamamen sizin fikrinizi anlamaya çalışan bir soruymuş yani.

tekrar tekrar teşekkürler.. 40 kişiye yakın dolduran varmış şu ana kadar
  • canimnicknameyazmakistemiyor  (03.01.18 13:54:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.