[]

Yolda bulduğumuz yavru köpekciğe yuva arıyoruz

Bilenler bilir sevgilimle beraber düzenli olarak orman beslemesine gidiyoruz. Besleme esnasında hiç bebek bulmadık ama dün otobanda yol kenarında yavru bulduk:( mecbur eve getirdik ancak evimiz 1+1 ve evde kediler var. yavruyu kabul etmiyorlar ki zaten yavru büyüyünce evde bakmamız imkansız. aşıları yapıldı, sağlığı yerinde. şimdilik evde duruyor. elden ele bu yavruya yuva bulsak, güzel bir bahçesi ailesi olsa güzel olmaz mı?

3 aylık dişi olduğunu öğrendik:)

moderatörlerden ricam biraz üstte kalabilir mi?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.