Kürk modası nasıl sizce?

Sahtelerden bahsediyorum, yanlış anlaşılmasın lütfen.
Bana çok kaba ya da konkenci teyze modu gibi geliyor.
Fikir belirtirseniz sevinirim, cinsiyet ve yaş ile.
Teşekkürler

Ben de hiç sevmem. Hem yakışıksız hem de ne bileyim ben zenginim havasını vermeye çalışır gibi.

Sahte kürk = altın diş.
  • brad pitt  (03.01.18 09:58:16)
brad pitt +1

Gerçek olana zaten deyinmeye gerek bile yok ama sahte olanlar da görsel olarak hiç hoş değil bence.
Kesinlikle çok kaba hiç şık değil.
(29 K)
  • mutekebbir  (03.01.18 10:08:12)
bence çeşitlilik iyidir, gerçeğini özendirmediği sürece sahte kürk de giysin insanlar ama bunu moda diye bir anda herkes yapınca komik oluyor. bir yere gidiyorsun 10 kişiden 7sinde benzer kıyafetler.

  • cedex  (03.01.18 11:22:25)
ben çok beğeniyorum, çok salaş bir şeyin üzerine kürk giyme fikri bayağı hoşuma gidiyor ama tabi para verip almam. yapılı biri giyerse konkenci olur, minik biri giyerse efsane olur bu arada, öyle bişiy kürk.

  • evde liyakat kalmamis  (03.01.18 11:24:49)
www.youtube.com

img2-ak.lst.fm

"Sahte kurk sadece macklemore ve ryan lewis giyerse guzel."

- 28 yasinda bir kadin.
  • lamira  (03.01.18 11:25:11 ~ 11:29:11)
Bence gayet güzel ama eğer rihannaysan.
Okula kürkle geldiğimi düşünemiyorum, şayet şuan aşortmanla kütüphanede ders çalışıyorum :D

  • powerpufgirl  (03.01.18 11:38:50)
alexa chung giyse yakışır :))

  • nice tnetennba  (03.01.18 12:06:35)
Bana sanki gündüz giyilmezmiş gibi geliyor. Akşam gezmesine çıkarken vs olabilir.
Bazıları güzel (ama ben deri, leopar, rugan, uzun tırnak vb. seven insanım; o yüzden örneklem çerçevesinde olmayabilirim.) Ufak tefek bir tip olsam denerdim ama iri bir insan olduğum ve Bülent Ersoy gibi görünmek istemediğim için giyeceğimi sanmıyorum.

29K
  • kayranin kedisi  (03.01.18 13:04:36)
Bayılıyorum 3 tane aldım bile. Farklı modeller, uzunluklar var. Benim aldıklarım anneme yakışmıyor, anneminkiler bana yakışmıyor.

Ben simsiyah giyiniyorum o yüzden gotik görüntüyü çok güzel kurtarıyor.

Bu klasik ve kokoş şeylerin özellikle son senelerde sporla kombinlenip, gündüz vakti gece kıyafeti giymeyi parlak parlak dolaşmayı falan inanılmazz seviyorum. Genelde spor giyiniyorum ama bunları da giyiyorum. Millet neler giyiyor diye abarttığım da oluyor.

24k
  • jazzabel  (03.01.18 13:59:36)
içinde minicik kalmazsan gayet güzeldir.
mesela i.pinimg.com

male/30
  • firemanjonny  (03.01.18 16:17:13)
Kurk modasi yok ki. Fikrimi sorarsan da erkege zerre yakismiyor ama kadinda iyi. 29E

  • stavro  (03.01.18 16:20:43)