[]

Ne yapmalı?

Geçenlerde kombide arıza çıktı. Belki hemen hallolur diye nöbetçi bir servis buldum eleman geldi baktı kartta sorun var dedi aldı parçayı tamire götürdü. Diğer gün akşam yaptırıp geldi. Esas sorun çözülmüştü ama farklı bi sorun çıktı bu sefer de. Baya bir uğraştı olmadı. Kartı tekrar tamire götürmesi gerektiğini söyledi. Tamam dedim ama yarın akşam şehir dışına çıkacağım gündüzden halletmemiz şart. Tamam tamam hallederiz her türlü dedi güvendim gitti. (Herhangi bir ödeme yapmadım bu arada.)

Her neyse sonraki gün oldu. Arıyorum arıyorum açmıyor. Öylece geçti o gün ben de şehir dışına çıktım falan. 3 gün geçti bana geri dönmedi. Eve döndüm ben de ve kapının dışarıdan zorlandığını fark ettim. Neyse ki kilit sağlammış, açamamışlar.
Kombiciyi aradım yine açmıyor.

Sizce eve girmeyi deneyen o mudur? Şu aşamada ne yapmamı önerirsiniz?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.