[]

Deprem ile ilgili film

Ailemin bir sonraki evi istanbuldan almamasi lazim.
Istanbul olacaksa bile en azindan direkt deprem bolgesinden olmamali.

Soyle sarsici bi film ya da belgesel var mi depremle ilgili.

99 depremiyle ilgili belgesel daha mi iyi olur icsellestirmeleri daha rahat olur muhtemelen. Onlara beklenen buyuk istanbul depremi oyuncak gibi geliyo. Ben dusundukce cildiriyorum.

Tavsiyelere acigim..

 
San Andreas.

Edit: Sarsıcı etkileyici olmayabilir.
  • lana del rey  (02.01.18 19:27:09 ~ 19:29:50) 
can dündarın 17 ağustos deprem belgeseli mutlaka. ben izlediğimde çok etkilenmiştim.

şu kısım mesela;
www.youtube.com
  • elorelia  (02.01.18 19:28:24) 
Aftershock (tangshan dadizhen)

Başlangıcı çok vurucu aile olgusu üzerine etkileyici bir filmdi. 2010 da izledim hala etkisindeyim öyle söyleyeyim
  • esmeralda  (02.01.18 19:53:01) 
Tavsiyem yok ancak ne yapın edin onları vazgeçirin. Biz İzmir'de sürekli 5 büyüklüğündeki depremlere alıştık ancak bir yandan yıkıcı bir deprem olursa ne yaparız diye kara kara düşünüyoruz. Diplerindeki Düzce Depremi'ni görmüş İstanbulluları anlamakta zorluk çekiyorum.


  • taktikmaktikyokbambambam  (02.01.18 20:12:24) 
Ailem izlesin diye actigim 99 belgeselinden yine ben etkilendim.

Bir zamanlar evleri olan o beton yiginlarinin altinda birbirlerine seslenen aile uyeleri, baba sen yasiyo musun diye bagirip cevap alamayan evlatlari, enkazin altinsa sesini duyurmaya calisanlari, kurtulanlarin abi cok karanlikti diyerek aglamasi falan gozumun onunden gitmiyor.

Rica ediyorum, oturdugunuz binaya guvenmiyorsaniz harekete gecin. Bir insanin yasayabilecegi en korkunc deneyimlerden biri bu. Bir bombanin uzerinde oturuyoruz.

Gercekten o gun geldinde Allah yardimcimiz olsun.
  • yazarken ellerini birakan herif  (03.01.18 02:17:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.