[]

çok kullanişli satilik yeni sezon tommy hilfiger sirt çantasi

evet arkadaşlar ben kullanamadiğim için çok sevdiğim tommy hilfiger sirt çantami satiliğa çikariyorum ufak tefek seyahatler için almiştim ama bir türlü kullanmak nasip olmadi.

çantanin rengi gayet güzel. boynerden alindi sifir ve orijinaldir.


içinde laptop gözü vardir ve gayet geniştir.ölçüleri aşaği yazacağim. sirt kismi astarli ve özel süngerle dolu. terlemeyi ve sirt ağrisini önlüyor. ihtiyaci olan varsa kaçirmasin bir güzellik yaparim. dileyene daha fazla resim de atabilirim.

en : 30 cm.
boy : 45 cm.
genişlik : 16 cm

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.