[]

Meme kucultme ameliyati

Olan var mi?
Tanidigi olan var mi?
Kac yasindayken oldu?
Doktor kimdi?
Ne kadar surede iyilesti?


Sonuctan memnun muydu?
En onemlisi bu sanirim.

Genel olarak bilginiz varsa acigim. Kendisi ile ilgili buraya yazmak istemeyen varsa mesaj da yazabilir.

Cidden sikintisi gitgide artiyor. Agrisi, omzu cokertmesi filan cok kotu. Uygun kiyafet camasir bulup bulamama sorunu gecti artik durum. Uzarimda cok fazla gereksiz agirlik var gibi gelmeye basladi.

Sanirim biraz kilo verdikten sonra olmaya kendimi ikna etmis gibiyim. Doktor olarak da birilerinden onayli bir doktor bulmak istiyorum.

Tesekkurler

 
Bu kadına güvenirim.
youtu.be

  • powerpufgirl  (02.01.18 16:53:47) 
nick e gülmeye geldim.
çok geçmiş olsun
acil şifalar.
  • hep mutlu olmak istedim  (02.01.18 16:58:54) 
bende bu kıza çok güveniyorum.
(git: www.youtube.com

  • ada meltemi  (02.01.18 18:23:44) 
Annem meme kanseri olduğu için bir memesi alındı ve küçük silikon takıldı. Diğer meme de ona orantılı bir şekilde düzeltilecek.

Alınan meme için sonuçtan memnun kaldık. Resmen yeniliyor doktor annemi.

Biz onkolojiye gittiğimiz için Çapa’da yaptırıyoruz işlemleri. Ücretsiz oluyor bize. Fakat ücretli hasta olarak dışarıdaki kliniklere oranla daha uygun fiyata yapabiliyorlarmış.

Doktorlarından memnun kaldım ben. Çok titiz çalışıyorlar. Eskisinden güzel oldu doğrusu. Mesela iyileşince göz torbalarını yaptırıcaz oradaki doktora, ve gayet uygun fiyata.

Araştırabilirsiniz.
  • makarnacanavari  (02.01.18 18:30:59) 
Bir arkadaşım bu ameliyattan olmak istiyordu ama çocuk doğurmayı bekleyeceğim dediydi emzirme problemi oluyormuş sanırsam küçültmede, araştırırken aklında olsun diye didim.


  • selam  (02.01.18 18:36:42 ~ 18:36:58) 
@selam emzirme islemi icin cocuk lazim. Olup olmayacagini bilmedigim bi cocuk icin daha da fazla surunemicem.

Ozelden meme iyidir yazan arkadaslar da ugrasmasin bi caps filan alamayacaklar. Medikal bi sorundan bahsediyorum.

Ortalama 4-5 saat surecek bi ameliyata oyle oooo meme mi kucultulur kafasinda yaklasacak insanlarin dah hassas olabilmesi gerekir bence.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (02.01.18 19:15:35) 
süreç hakkında bilgim yok ama sağlığını etkileyen durumlarda ameliyat devlette ücretsiz yapılıyor. aklında olsun.


  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (02.01.18 19:38:43 ~ 19:39:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.