[]

yuzde cikan kabarciklar

i.hizliresim.com

yuzumde bu sekilde kabarciklar cikti, cok stresli bir isteyim ve ruhsal da iyi degilim, beslenmem kotu ama ne bu tam olarak ne sureyim?


 
dermatoloğa git, yüzüne uyduruk bir şey sürme.


  • evde liyakat kalmamis  (02.01.18 11:47:09) 
alerji, kötü beslenme, tarihi geçmiş ya da bozulmuş makyaj malzemeleri, yeni denenen kremler ya da makyajlar, stres. her şey olabilir.


  • pinkpeony  (02.01.18 11:49:03) 
@evde liyakat kalmamis bildiginiz onerdiginiz var mi?


  • tiredpanda  (02.01.18 12:09:39) 
Benimde böyle troysd , bepanten denedim kalıcı çözüm üretmedi ama hala da doktora gitmedim ergen gibi dolaşıyorum tek değilmişim


  • Tersidüzükilec  (02.01.18 12:17:24) 
Biz bilemeyiz cilt tipine göre cildiye uygun kremi verir. Şu anda doktora gidemiyorsan eczaneye gidip sor içinin rahatlaması açısından. İnsanlar genelde x yağı, madecassol, bepanten gibi şeyler öneriyor. Cildin karma ya da yağlıysa ağır gelir, gözenekleri kapatır, siyah nokta ve sivilce yapar.


  • jazzabel  (02.01.18 13:09:38) 
@jazzabel karma benim evet napim eczaneye sorarim ne ki bu ya egzama desem degil herhalde


  • tiredpanda  (02.01.18 13:52:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.