[]

Ankara Kurtuluş'ta 3+1 Eşyalı Kiralık Ev

Merhabalar,

İstanbul'a yerleşeceğim için Ankara Kurtuluş'daki evimi eşyalı olarak kiralıyorum. Ev resimlerde görebileceğiniz gibi güzel yapılı haldedir. Arkadaşlarımla birlikte kaldığım için her odanın kendi eşyaları mevcut bunun dışında beyaz eşyalar, fırın ve herşey mevcuttur.
Evin alt katında 2 oda ve bir banyo/tuvalet ve üst katında bir salon, bir oda, tuvalet/banyo ve mutfak bulunmaktadır. Kablonetin çok sağlıklı çalışan bir altyapısı bulunuyor yani internet konusunda en azından bu sağlayıcıdan rahatlıkla fiber hızları kullanabilirsiniz. Ayrıca apartmanın kendine özel otoparkı bulunmaktadır. Evi ise Kasım ayında tamamen boyattım doğal olarak tamamen boyalı şekilde olacak geldiğinizde.
Lokasyon olarak Kurtuluş metroya 4 dakika, Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsüne 10 dakika, Kızılay'a 15 dakika ve Tunalıya yaklaşık 20 dakika yürüme mesafesinde. Harita üzerinden tam olarak işaretledim daha iyi incelemek için oradan bakabilirsiniz.
Ev Ocak 17'sinden sonra taşınmaya uygun olacaktır.
Sahibinden linkini ekliyorum böylelikle fotoğraflara bakabilirsiniz. İletişim adresim sahibinden linkinde mevcut.


www.sahibinden.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.